MENU
REGISTRACE PŘIHLÁŠENÍ Osobní vozy Dodávky Registrace vozu Ceník
Auta k půjčení od obyčejných lidí

Volkswagen Sharan 1.9 tdi 96 kW KLIMATIZACE

Seznam vozidel

Pro informace nebo rezervaci vozu, volejte majiteli na telefon: 773643445

1000 Kč/den

3 dny + = 1.000,-/den Minimální půjčovné 3 dny! 250 km / den v ceně KAUCE 10.000,- HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ v ceně Ceny včetně DPH nejsem platce!

Značka:

Volkswagen

Barva:

Modrá

Výkon:

96 KW

Město:

praha, náchod, hradec králové, brno

Palivo:

Nafta

Spotřeba:

6 l/100 km

Telefon:

773643445

E-mail:

radim.bauer@centrum.cz

Kontakt

Majitel:

Telefon:

E-mail:

Radim Bauer

773643445

radim.bauer@centrum.cz

Poloha vozidla

Stát:

Okresy:

Město:

Česká republika

- Jihlava - Praha - západ - Praha - východ - Kolín - Pardubice - Liberec - Hradec Králové - Karlovy Vary - Cheb - Brno - venkov - Brno - město - České Budějovice - Praha 1 - Praha 2 - Praha 3 - Praha 4 - Praha 5 - Praha 6 - Praha 7 - Praha 8 - Praha 9 - Praha 10

praha, náchod, hradec králové, brno

Popis

Pronajmu vůz Volkswagen Sharan 1.9 tdi 96kw - minimální půjčovné na 3 dny, maximum není omezeno. VOZIDLO MÁ HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ !!! Auto vhodné na dovolené. Spolehlivé, servisované, bezproblémové. Vozidlo přistavuji na Prahu 9 Černý most (zdarma); Praha hl.n. (zdarma) letiště Václava Havla za příplatek 500,- (fix) Kauce se hradí předem na můj účet vkladem nebo převodem jako závazná forma rezervace. Kauce je vám po navráceni vozidla vrácena. Kauce neslouží jako úhrada části nájmu předem!! Možnost zapůjčení i střešního boxu = 100 Kč / den Vozidlo je 5/7 místné - možnost i oddělání druhé a třetí řady sedadel pro nákladní prostor. (Dělená sedadla) Výbava: digi klima FUNKČNÍ, 6x okna v elektrice, TEMPOMAT, letní alu kola, tažné, autorádio original VW, převodovka manualní 6 stupňová, abs ars, esp, dělená sedadla, nastavitelný volant, otocná spolujezdcova sedačka, zatmavená skla z výroby, přední mlhovky, atd. VOZIDLO JE NEKUŘÁCKÉ Platná CZ dálniční známka pro rok 2023. Při podpisu smlouvy o pronájmu je nezbytné mít s sebou platné doklady opravňující nájemce k řízení vozidla!!!!!! Vozidlo je pravidelně servisované - bez problémů dojedete tam i zpět. V případě mého nezastižení na telefonu, pište, prosím, na uvedený email a v emailu uvádějte na sebe telefonní kontakt.

Recenze - komentáře

Oslovit pronajímatele

ODESLAT