MENU
REGISTRACE PŘIHLÁŠENÍ Osobní vozy Dodávky Registrace vozu Ceník
Auta k půjčení od obyčejných lidí

Půjčit si

CHCI SI VŮZ VYPŮJČIT

Pronajímat

CHCI DÁT VŮZ DO PRONÁJMU

VOZY Z NABÍDKY

VYBERTE SI VOZIDLO

Z VAŠEHO OKOLÍ

Karlovarský kraj Plzeňský kraj Ústecký kraj Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Královehradecký kraj Parbubický kraj Kraj Vysočina Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Liberecký kraj

NEJLEVNĚJŠÍ

Smart Fortwo Xclusiv CABRIO Už od 199 Kč/den

VW FOX Stav nového vozu. rv: 2011.Už od 266Kč/den

Půjčujeme Ford Transit Jumbo v perfektním stavu. Už od 700 Kč/den

Hyundai Matrix Lavita Už od 266 Kč/den

INFOLINKA

Naši infolinku můžete kontaktovat každý pracovní den

od 9:00 do 21:00

736 536 261 info@autoodstrejdy.cz

DODÁVKY

Peugeot Boxer L4H2 Už od 750 Kč/den

Půjčujeme Ford Transit Jumbo v perfektním stavu. Už od 700 Kč/den

Autoodstrejdy je největší český specialista na půjčování vozidel přímo od majitelů.

U nás máte možnost půjčit si auto od více než 60 majitelů. Od roku 2010 jsme zprostředkovali zapůjčení více než 5000 vozů a náš web navštíví 20000+ návštěvníků měsíčně. Začali jsme v roce 2010 prostě proto, že se nám zdál vozový park autopůjčoven omezený a z hlediska motoristy trochu nudný. Využít svoje auto na maximum, snížit náklady na jeho provoz nebo dokonce z auta vytvořit aktivum. To dnes zajímá každého kdo chce vylepšit svůj rozpočet. Ať už si chcete zkusit, jaké je to řídit americký mustang nebo vydělat peníze pronájmem Vašeho vozu, jsme tu pro vás.

Namísto omezené nabídky vozů jsme zapojili do půjčování aut a dodávky všech tříd. Díky tomu si u nás můžete zapůjčit auto opravdu za pár korun, reprezentativní Audi nebo dodávku pro převoz vašeho nábytku. S námi vyřešíte nejlevnější auto na půjčení. Chytré řešení Vaší dovolené nebo nejlevnější stěhování.

Naše taxy jsou totiž oproti klasickým autopůjčovnám nižší o cca 20% - 50%. Ceny si totiž majitelé aut nastavují sami. Pokud jste majitelem vozu, tak se u nás během 5 minut zaregistrujete a okamžitě můžete vydělávat. Oproti konkurenci vychází provize Autoodstrejdy několikanásobně výhodněji pro majitele aut. U nás má auta půjčovat smysl! Inzerujeme váš vůz na webu, který má obrovskou návštěvnost jak ve vyhledavačích, tak na sociálních sítích. S námi se dostanete na 1. místo na Google. Takže pronájem vašeho vozu je velice snadný. Začněte vydělávat peníze s vaším autem už dnes a zaregistrujte se!