MENU
REGISTRACE PŘIHLÁŠENÍ Osobní vozy Dodávky Registrace vozu Ceník
Auta k půjčení od obyčejných lidí

Volkswagen Sharan 1.9 tdi 96 kw KLIMATIZACE

Seznam vozidel

Pro informace nebo rezervaci vozu, volejte majiteli na telefon: 773643445

800 Kč/den

3 dny + = 800,-/den Minimální půjčovné 3 dny! nájezd 250 km/den v ceně za den, nad limit 3.5,-/km KAUCE 5.000,- HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ v ceně Ceny včetně DPH nejsem platce!

Značka:

Volkswagen

Barva:

modrá

Výkon:

96 KW

Město:

praha, náchod

Palivo:

Nafta

Spotřeba:

6 l/100 km

Telefon:

773643445

E-mail:

radim.bauer@centrum.cz

Kontakt

Majitel:

Telefon:

E-mail:

Radim Bauer

773643445

radim.bauer@centrum.cz

Poloha vozidla

Stát:

Okresy:

Město:

Česká republika

- Jihlava - Mladá Boleslav - Beroun - Benešov - Plzeň - město - Pardubice - Liberec - Náchod - Hradec Králové - Hodonín - Brno - město - České Budějovice - Praha 1 - Praha 2 - Praha 9

praha, náchod

Popis

Pronajmu vůz Volkswagen Sharan 1.9 tdi 96kw - minimální půjčovné na 3 dny, maximum není omezeno. VOZIDLO MÁ HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ !!! Auto vhodné na dovolené. Spolehlivé, servisované, bezproblémové. DENNÍ NÁJEZD KILOMETRU = v ceně za 1 den je 250 km. - příklad: Půjčíte si auto na 10 dní, zaplatíte nájem 8.000,- a v této ceně máte možnost ujet 2500 km; pokud ujedete víc, doplatíte za částku 3.5,-/km. Samozřejmě pokud si půjčíte auto na 8 dní, tak nájem platíte 6.400,- a v ceně máte limit 2000 km. Vozidlo přistavuji na Prahu 9 Černý most (zdarma); Praha hl.n. (zdarma) letiště Václava Havla za příplatek 500,- (fix) Ostatní dle dohody Kauce se hradí předem na můj účet vkladem nebo převodem jako závazná forma rezervace. Kauce je vám po navráceni vozidla vrácena. Kauce neslouží jako úhrada části nájmu předem!! Možnost zapůjčení i střešního boxu = 100 Kč / den Vozidlo je 5/7 místné - možnost i oddělání druhé a třetí řady sedadel pro nákladní prostor. (Dělená sedadla) Výbava: digi klima FUNKČNÍ, 6x okna v elektrice, TEMPOMAT, letní alu kola, tažné, autorádio original VW, převodovka manualní 6 stupňová, abs ars, esp, dělená sedadla, nastavitelný volant, otocná spolujezdcova sedačka, zatmavená skla z výroby, přední mlhovky, atd. VOZIDLO JE NEKUŘÁCKÉ Platná CZ dálniční známka pro rok 2021! Při podpisu smlouvy o pronájmu je nezbytné mít s sebou platné doklady opravňující nájemce k řízení vozidla!!!!!! Vozidlo je pravidelně servisované - bez problémů dojedete tam i zpět. V případě mého nezastižení na telefonu, pište, prosím, na uvedený email a v emailu uvádějte na sebe telefonní kontakt.

Recenze - komentáře

Oslovit pronajímatele

ODESLAT